На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії, станція працює у штатному режимі, – Енергоатом


редактор стрічки новин
На майданчику Хмельницької атомної електростанції 25 червня уповноваженими правоохоронними органами проводяться слідчі дії.
Про це повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом".
За наявною у товариства інформацією, слідчі дії стосуються окремих закупівельних процедур, здійснених у попередні роки
Енергоатом
У компанії зазначають, що забезпечують повне сприяння роботі правоохоронних органів, надають всю необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства України та зацікавлені у всебічному, об’єктивному й неупередженому встановленні всіх обставин справи.
Чинне керівництво товариства послідовно дотримується принципів прозорості та підзвітності в управлінні компанією, підтримує всебічне сприяння правоохоронним органам і виступає за належну правову оцінку всіх можливих порушень незалежно від часу їх вчинення
Енергоатом
У пресслужбі НАЕК наголосили, що проведення слідчих дій не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Наразі, Хмельницька АЕС працює у штатному режимі, забезпечуючи надійну та безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії для потреб держави.
Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала в другому читанні та в цілому законопроєкт №11520 про публічні закупівлі. Він є вимогою за інструментом Світового банку "Операція з підтримки політики розвитку" та допоможе розблокувати $3,4 млрд.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.