Уряд виділив 6,6 млрд грн на підвищення зарплат вчителям і соцпрацівникам


редактор стрічки новин
Кабінет Міністрів спрямував 6,6 мільярда гривень обласним бюджетам для виплати підвищених заробітних плат працівникам освіти та соціального захисту.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Кошти будуть розподілені між усіма 24 областями України з урахуванням потреб кожної. Чим менше власних доходів має конкретна область, тим більшу частку витрат буде покривати держава.
Області та громади, де ведуться або можливі бойові дії, отримають кошти, щоб покрити 80% витрат, а всім іншим регіонам з недостатньою фінансовою спроможністю покриють від 50% до 80%.
Завдяки цьому рішенню буде забезпечено підвищення зарплат у всіх регіонах країни.
Нагадаємо, Свириденко доручила підготувати рішення щодо розширення кредитування бізнесу в прифронтових регіонах та фінансової підтримки НАК "Нафтогаз України" в межах підготовки до опалювального сезону.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.