Юлія Свириденко очолить українську делегацію на Конференції з відновлення України в Гданську

редактор стрічки новин

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко очолить українську делегацію на URC-2026, яка відбудеться цього тижня в Гданську.
Про це Свириденко повідомила у соціальних мережах.
У складі делегації у Гданськ поїдуть також представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники громад з усієї країни, урядовці та парламентарі.
Варто зазначити, що президент Володимир Зеленський конференцію не відвідає.
Перед нашою командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність і стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики
Юлія Свириденко прем'єр-міністерка України
Політикиня наголосила, що Україна налаштована на конструктивне та взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки та економічного розвитку.
Нагадаємо, президента Польщі Кароля Навроцького не буде на Конференції з відновлення України у Гданську через те, що Дональд Туск нібито не запросив його.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.