Зустріч з Путіним можна було б організувати в США, ми обговорили це з Трампом, – Зеленський


заступник головного редактора
Президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп обговорили можливість проведення зустрічі з Володимиром Путіним в Штатах.
Про це під час звернення до Міжурядової конференції Європейського Союзу заявив сам Володимир Зеленський.
Учора ми обговорили з президентом Трампом, що таку зустріч можна було б організувати у США у форматі, у якому Путіну було б значно складніше відмовити принаймні президенту Трампу.
Володимир Зеленський Президент України
За його словами, Путін "не хоче" зустрічі на полях G7, і взагалі "у будь-якому місці, де можна було б ухвалити реальні рішення для завершення війни".
Тому, як зазначив Зеленський, "якщо Росія відмовиться і від цього шансу, буде потрібен додатковий тиск".
Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський повідомив, що Україна надіслала запит на організацію зустрічі із Путіним під час саміту "Великої сімки". За словами президента, переговори могли б пройти у присутності лідерів США та європейських країн.
Ще раніше президент України звертався до Путіна з відкритим листом, пропонуючи особисту зустріч.
Автор

Олександр Ільющенков заступник головного редактора
Усі матеріалиНавчався на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. У журналістиці - з початку 2010-х. Працював у виданнях "Ракурс", 112.ua, "Ukraine World News", "Новини. Live".