Атаки по російським нафтобазам призвели до зриву великих контрактів
/p/8/e6/b2e11c78ff7f5a9c54bfae8ba77ffe68.jpg)

редактор стрічки новин
Після зриву величезних контрактів Росія втрачає сотні тон бензину та мільярди доларів доходу.
Про це повідомляє The Moscow Times.
Після атак по нафтобазам у 2024-2025 роках клієнти нафтобаз зверталися до судів з вимогою повернути паливо або компенсувати його вартість.
Однак власники нафтобаз відмовилися виплачувати компенсації посилаючись на форс-мажорні обставини, а в одному випадку суд навіть став на сторону нафтобази і визнав її потерпілою стороною.
У підсумку послідовних атак по російських НПЗ у червні 2026 року у 53 регіонах держави-терориста спостерігається дефіцит палива, а у 18 регіонах ввели обмеження на продажу.
Нагадаємо, окупаційна "влада" на Луганщині, наслідуючи Крим, ввела обмеження на продаж бензину. Через дефіцит палива на місцевих АЗС видають лише 20 літрів на автомобіль.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.