ІМО оголосила евакуацію понад 11 тисяч моряків з Ормузької протоки


редакторка стрічки новин
Міжнародна морська організація (ІМО) оголосила про початок масштабної евакуаційної операції в районі Ормузької протоки після підписання меморандуму про взаєморозуміння між Іраном та США.
Про це стало відомо з їхнього сайту.
Як повідомив генеральний секретар ІМО Арсеніо Домінгес, із регіону планують евакуювати понад 11 тисяч моряків, які тривалий час залишалися там через загострення безпекової ситуації та напади на цивільне судноплавство.
За словами Домінгеса, операцію проведуть у співпраці з Іраном, Оманом, іншими прибережними державами регіону, Сполученими Штатами та представниками морської галузі.
Після місяців труднощів і страждань для тисяч невинних моряків я вітаю мирну угоду між США та Іраном, яка є важливим кроком до відновлення морської безпеки та припинення нападів на цивільне судноплавство
Арсеніо Домінгес очільник ІМО
В організації зазначили, що вже отримали необхідні гарантії безпеки та перевірили умови судноплавства для проведення евакуації.
Нагадаємо, США та Іран підписали меморандум про припинення війни, документ уже набрав чинності.
Автор

Вікторія Вітер редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Досвід роботи у журналістиці - понад 5 років. Спеціалізується на оперативних новинах і соціально важливих темах. У фокусі - життя міст, робота органів влади та історії людей. Працювала у польському виданні "Wprost", "Львівській мануфактурі новин", "Сихів.Медіа", "Інформер".