Шелтер
Шелтер

У Парижі через спеку смертність за добу зросла у кілька разів

У Парижі через спеку смертність за добу зросла у кілька разів

Юлія Шепілова
Юлія Шепілова

редакторка стрічки новин

У Парижі за добу служба екстреної медичної допомоги зафіксувала 109 смертей людей на вулицях і вдома. Це приблизно у три-чотири рази більше за звичайні показники. Йдеться лише про випадки поза лікарнями, тому остаточна кількість померлих може бути більшою. Такі дані оприлюднили на тлі хвилі аномальної спеки, що охопила Францію та інші країни Західної Європи.

Про це повідомляє BFM TV із посиланням на службу екстреної медичної допомоги Парижа.

За даними служби, у період від опівночі четверга до опівночі п'ятниці медики констатували 79 смертей поза лікарнями, тоді як зазвичай таких випадків буває менше ніж чотири на добу. Крім того, вони зареєстрували 30 випадків зупинки серця, коли реанімаційні заходи не дали результату. У звичайні дні таких випадків менше десяти.

Йдеться лише про людей, які померли на вулиці або вдома, а не в лікарнях. Це дає підстави вважати, що реальна кількість жертв, на жаль, є більшою

служба екстреної медичної допомоги Парижа

Раніше повідомлялося, що хвиля аномальної спеки в Західній Європі вже призвела до перших смертей, а у Франції, Іспанії, Бельгії та Великій Британії оголосили або готувалися оголосити найвищі рівні погодної небезпеки. Також стало відомо, що Іспанія розширює мережу кліматичних укриттів через зростання смертності, пов'язаної з екстремально високими температурами.

  • Автор

    • Юлія Шепілова
      Юлія Шепілова

      редакторка стрічки новин

      Навчалася на факультеті соціально-культурної журналістики Харківської державної академії культури. Працювала в газеті "Зоря" та інтернет-виданні "КамPress".

      Усі матеріали