Шелтер
Шелтер

Віктор Орбан знову очолив партію "Фідес" після поразки на виборах

Віктор Орбан знову очолив партію "Фідес" після поразки на виборах

Віктор Орбан знову очолив партію "Фідес" після поразки на виборах
Орбан знову очолив партію "Фідес" Facebook Орбана
Дар’я Кардасевич
Дар’я Кардасевич

редакторка стрічки новин

Колишнього прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана переобрали головою партії "Фідес", незважаючи на поразку політичної сили на парламентських виборах, що відбулися у квітні.

Про це повідомляє угорське видання Telex.

На партійному з’їзді Орбан заявив, що несе стратегічну відповідальність за поразку на виборах. Він перерахував причини, які, на його думку, призвели до поразки, і додав, що "ніколи не здасться".

Експрем'єр Угорщини також зазначив, що хоче передати "Фідес" молодому поколінню як партію, що має реальні шанси на перемогу.

За результатами голосування кандидатуру Орбана підтримали 729 із 737 делегатів з’їзду. Після оголошення результатів він подякував однопартійцям за довіру.

Раніше повідомлялося, що оточення Орбана можуть притягнути до відповідальності за розкрадання мільярдів євро ЄС. Високопоставлених політиків цілком можуть притягнути до відповідальності за ймовірну схему систематичного обкрадання європейських платників податків, що діяла протягом 16 років правління Орбана.

  • Автор

    • Дар’я Кардасевич
      Дар’я Кардасевич

      редакторка стрічки новин

      Навчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".

      Усі матеріали