Шелтер
Шелтер

Кількість постраждалих внаслідок атаки на Київщину зросла до чотирьох

Кількість постраждалих внаслідок атаки на Київщину зросла до чотирьох

Дар’я Кардасевич
Дар’я Кардасевич

редакторка стрічки новин

Кількість постраждалих внаслідок атаки на Київщину зросла до чотирьох
Ілюстративне фото Pexels

Унаслідок чергової атаки російських безпілотників на Київщину стало відомо про ще трьох постраждалих у Вишгородському районі.

Про це повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник.

Раніше стало відомо про 40-річного чоловіка, який зазнав отруєння продуктами горіння через пожежу на складських приміщеннях у Бориспільському районі.

Згодом повідомили про ще трьох постраждалих у Вишгородському районі.

Чоловік отримав опіки рук та ніг, а також осколковий перелом ноги. У жінки діагностовано осколкові поранення рук та обличчя, забої стегна та гомілки. Ще одна жінка зазнала контузії.

Зазначається, що усі постраждалі доставлені до місцевої лікарні, де медики надають їм необхідну допомогу.

Крім того, внаслідок атаки пошкоджено автомобіль.

Нагадаємо, упродовж минулої доби російські війська 23 рази атакували населені пункти Донецької області. У результаті обстрілів у Краматорську загинули троє людей. Руйнувань зазнали 18 приватних будинків, три багатоповерхівки, гуртожиток, СТО, автомийка, кав’ярня, адмінбудівля, храм та п'ять автомобілів.

  • Автор

    • Дар’я Кардасевич
      Дар’я Кардасевич

      редакторка стрічки новин

      Навчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".

      Усі матеріали