"Курортний сезон" в Криму: опублікували супутникові знімки наслідків українських атак по півострову

редактор стрічки новин

В Інституті вивчення війни проаналізували супутникові знімки наслідків ракетних та дронових атак по логістиці та інфраструктурі РФ у тимчасово окупованому Криму.
Про це повідомив аналітик Інституту вивчення війни Джордж Баррос.
Супутникові знімки, зроблені компанією Vantor, зафіксували наслідки українських ударів по окупованому Криму та інфраструктурі РФ у період з 12 по 22 червня 2026 року.
Кадри від 20 червня демонструють пожежу на нафтобазі в Керчі.
На знімках Керченського мосту за 22 червня видно роботу кількох машин із димовими генераторами, які намагалися замаскувати окремі ділянки проїжджої частини та конструкцій мосту, а також досі видно дим на нафтобазі.
Також на супутникових знімках від 20 та 21 червня можна помітити наслідки уражень Генічеського мосту та мосту через Північнокримський канал у Херсонській області.
Також на фото потрапили пошкоджений пункт пропуску “Джанкой” у селі Передмістне та руйнування на Чонгарському мосту в Криму.
Крім того, на знімках від 21 червня зафіксовано пожежу на нафтобазі в порту Кавказ на території Росії.
Атаки по цих об’єктах були здійснені протягом останніх двох тижнів. Україна продовжує вибиття російської логістики в Криму, яке вже суттєво вплинуло як на військових, так і на цивільне населення – купити паливо на півострові майже неможливо, а в багатьох населених пунктах спостерігаються проблеми з електроенергією та водопостачанням.
Нагадаємо, Росія послаблює протиповітряну оборону в інших регіонах, щоб посилити захист Москви та Керченського мосту через успішні українські далекобійні удари.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.






