Лавров знову заговорив про переговори з Україною та поскаржився на санкції від Трампа


випускова редакторка
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито готовність Москви повернутися до дипломатичного врегулювання війни проти України, водночас звинувативши країни Заходу у зриві попередніх домовленостей.
Слова російського урядовця передають російські ЗМІ.
Росія готова відновити переговори з Україною з тієї точки, на якій вони зупинились
Сергій Лавров міністр закордонних справ Росії
Водночас Лавров висловив припущення, що нещодавні переговори на Алясці могли бути свідомо задумані західними партнерами лише для того, щоб "виграти час для озброєння" української армії, тоді як зараз Євросоюз продовжує активно "накачувати" Україну фінансами та військовою допомогою.
Російський міністр також жорстко розкритикував Вашингтон, звинувативши нинішню адміністрацію Дональда Трампа у невиконанні обіцянок та суттєвому посиленні санкційного тиску.
Лавров додав, що "крім продовження всіх байденівських санкцій, уже ухвалено чималий пакет санкцій адміністрації Трампа проти Росії".
За словами посадовця, через такі дії США остаточно відступають від претензій на роль об'єктивного посередника у війні та обмежуються лише вимогами негайного припинення вогню.
Нагадаємо, нещодавно президент Франції Еммануель Макрон заявив, що на початку свого президентства Дональд Трамп вважав поразку України у війні з Росією неминучою. Однак згодом, за словами французького лідера, американський президент змінив свою позицію, переконавшись у стійкості та можливостях українців.
Автор

Анастасія Кабиш випускова редакторка
Сфери експертності: Політика, СуспільствоУсі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. У ЗМІ - з 2023 року. Працювала на "5 каналі".