На Харківщині Росія завдала удару по двох АЗС: є поранені


редакторка стрічки новин
У Дергачах Харківської області російські війська двічі атакували автозаправні станції, попередньо використавши безпілотники типу “Італмас”. Постраждала 41-річна жінка та працівник станції.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
Зазначається, що перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання було пошкоджено паркан автозаправної станції та автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.
Менш ніж за годину орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території автозаправної станції. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник АЗС.
Повідомляється, що за процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області було розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, ворог протягом останніх двох днів масовано обстрілював об’єкти газовидобувної інфраструктури в Полтавській і Харківській областях. Унаслідок обстрілів сталося руйнування на території. Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень.
Автор

Дар’я Кардасевич редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".
