Шелтер
Шелтер

На Харківщині Росія завдала удару по двох АЗС: є поранені

На Харківщині Росія завдала удару по двох АЗС: є поранені

На Харківщині Росія завдала удару по двох АЗС: є поранені
Наслідки влучання Харківська обласна прокуратура
Дар’я Кардасевич
Дар’я Кардасевич

редакторка стрічки новин

У Дергачах Харківської області російські війська двічі атакували автозаправні станції, попередньо використавши безпілотники типу “Італмас”. Постраждала 41-річна жінка та працівник станції.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Зазначається, що перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання було пошкоджено паркан автозаправної станції та автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.

Менш ніж за годину орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території автозаправної станції. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник АЗС.

Повідомляється, що за процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області було розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Наслідки влучання Харківська обласна прокуратура

Нагадаємо, ворог протягом останніх двох днів масовано обстрілював об’єкти газовидобувної інфраструктури в Полтавській і Харківській областях. Унаслідок обстрілів сталося руйнування на території. Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень.

  • Автор

    • Дар’я Кардасевич
      Дар’я Кардасевич

      редакторка стрічки новин

      Навчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".

      Усі матеріали