Росія завдала артилерійського удару по Слов’янську: троє постраждалих


редакторка стрічки новин
Вранці 21 червня ворог атакував місто Слов’янськ Донецької області. Внаслідок влучання поранення дістали троє людей.
Про це повідомив голова Слов'янської МВА Вадим Лях.
За його словами, обстріл відбувся близько 10:20 ранку. Ворог завдав удару по спальному мікрорайону міста з реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).
Зазначається, що пошкоджено багатоповерхові будинки.
Наразі відомо про трьох постраждалих. 89-річну жінку госпіталізували, ще двом людям медичну допомогу надали амбулаторно.
Нагадаємо, що 13 червня російські війська вчергове атакували місто Слов’янськ Донецької області керованими авіаційними бомбами. Унаслідок атаки постраждали щонайменше троє людей.
Автор

Дар’я Кардасевич редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".
