Росіяни обстріляли Дніпропетровщину: один загиблий та дев’ятеро поранених


редакторка стрічки новин
Внаслідок російських атак на Дніпропетровську область 22 червня загинула одна людина, ще дев’ятеро отримали поранення.
Про це повідомляють у Дніпропетровській ОВА.
22 червня окупанти понад 50 разів атакували чотири райони області за допомогою дронів, артилерії та авіабомб.
(1/2)
- Найважчі обстріли – на Нікопольщині. Під ударом опинилися Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади. Пошкоджено житлові будинки, поштові відділення, коледж, заправку та автомобілі. Загинула 77-річна жінка. П’ятеро людей поранені, зокрема 79-річна жінка у важкому стані. Інші постраждалі лікуватимуться амбулаторно.
- У Синельниківському районі постраждали Дубовиківська та Покровська громади. Удари поцілили по школі і приватному будинку, 51-річний чоловік дістав поранень.
- У Кам’янському районі пошкоджено цивільну інфраструктуру Верхівцевської громади.
- На Криворіжжі (Грушівська та Зеленодольська громади) пошкоджено інфраструктуру та автомобіль. Поранені троє людей.
Нагадаємо, через повторний обстріл підприємства у Богодухові на Харківщині постраждали чотири людини.
Оновлено:
Автор

Ольга Шендецька редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.

