У Криму атаковано Таврійську ТЕС і десятки інших військових об’єктів, – Мадяр

редакторка стрічки новин

ССО у ніч на 25 червня уразили 38 цілей на тимчасово окупованій території Криму.
Про це пише командувач Сил безпілотних систем ЗСУ.
Серед уражених об’єктів – берегові радіолокаційні станції, енергетична інфраструктура, логістичні та військові цілі.
Під удар потрапили Таврійська ТЕС у Сімферополі, підстанції "Севастополь" і "Сімферопольська", нафтобаза в Джанкої та низка газових компресорних станцій.
Також повідомляється про ураження трьох берегових РЛС "МР-231" і "Нева-Б" у районах Мирного, Морського та Заозерного.
Окрім того, було уражено зенітну установку ЗУ-23-2 в районі Кумового.
Нагадаємо, що від початку 2026 року підрозділи безпілотних систем Сил оборони України уразили понад 800 тисяч верифікованих цілей російських військ. Серед уражених цілей – особовий склад, засоби протиповітряної оборони, артилерія, реактивні системи залпового вогню, безпілотники, наземні роботизовані комплекси, транспорт, штаби, склади та засоби радіоелектронної боротьби.
Автор

Вікторія Вітер редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Досвід роботи у журналістиці - понад 5 років. Спеціалізується на оперативних новинах і соціально важливих темах. У фокусі - життя міст, робота органів влади та історії людей. Працювала у польському виданні "Wprost", "Львівській мануфактурі новин", "Сихів.Медіа", "Інформер".