У Києві після російської атаки відомо про двох постраждалих, ДСНС завершили ліквідацію пожежі
/p/8/94/1a6862203abc25ce71375672d6225948.jpg)

редакторка стрічки новин
У Києві кількість постраждалих внаслідок російської ракетної атаки зросла до двох. Рятувальники ліквідували пожежу в Дарницькому районі, що виникла після ворожого удару.
Про це повідомили мер Києва Віталій Кличко та ДСНС України.
Оновлено, 07:09:
Пресслужба ДСНС повідомила, що у Києві рятувальники ліквідували пожежу, спричинену російським обстрілом.
До гасіння залучали понад 100 рятувальників та 23 одиниці пожежно-рятувальної та спецтехніки.
Зазначається, що внаслідок російської атаки у Дарницькому районі зайнялися складські приміщення. За іншою адресою сталося падіння уламків на відкриту територію без негативних наслідків.
Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про двох постраждалих: обом медики надали допомогу на місці.
У ДСНС уточнили, що пожежа охопила складські будівлі в Дарницькому районі. Також рятувальники оприлюднили фотографії з місця ліквідації наслідків атаки.
За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків
ДСНС
Раніше повідомлялося, що під час повітряної тривоги у Києві працювали сили ППО. Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомляв про падіння уламків у Дарницькому районі та займання складського приміщення. Через балістичну атаку також затримувалися рейси “Kyiv City Express”.
Автор

Юлія Шепілова редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті соціально-культурної журналістики Харківської державної академії культури. Працювала в газеті "Зоря" та інтернет-виданні "КамPress".



