Шелтер
Шелтер

У Києві після російської атаки відомо про двох постраждалих, ДСНС завершили ліквідацію пожежі

У Києві після російської атаки відомо про двох постраждалих, ДСНС завершили ліквідацію пожежі

Ліквідація наслідків атаки
Ліквідація наслідків атаки ДСНС Києва
Юлія Шепілова
Юлія Шепілова

редакторка стрічки новин

У Києві кількість постраждалих внаслідок російської ракетної атаки зросла до двох. Рятувальники ліквідували пожежу в Дарницькому районі, що виникла після ворожого удару.

Про це повідомили мер Києва Віталій Кличко та ДСНС України.

Оновлено, 07:09:

Пресслужба ДСНС повідомила, що у Києві рятувальники ліквідували пожежу, спричинену російським обстрілом.

До гасіння залучали понад 100 рятувальників та 23 одиниці пожежно-рятувальної та спецтехніки.

Зазначається, що внаслідок російської атаки у Дарницькому районі зайнялися складські приміщення. За іншою адресою сталося падіння уламків на відкриту територію без негативних наслідків.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про двох постраждалих: обом медики надали допомогу на місці.

У ДСНС уточнили, що пожежа охопила складські будівлі в Дарницькому районі. Також рятувальники оприлюднили фотографії з місця ліквідації наслідків атаки.

За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків

ДСНС

Раніше повідомлялося, що під час повітряної тривоги у Києві працювали сили ППО. Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомляв про падіння уламків у Дарницькому районі та займання складського приміщення. Через балістичну атаку також затримувалися рейси “Kyiv City Express”.

  • Автор

    • Юлія Шепілова
      Юлія Шепілова

      редакторка стрічки новин

      Навчалася на факультеті соціально-культурної журналістики Харківської державної академії культури. Працювала в газеті "Зоря" та інтернет-виданні "КамPress".

      Усі матеріали