Унаслідок російських обстрілів у Запорізькій області загинули дві людини, ще 22 отримали поранення


редактор стрічки новин
Зранку 25 червня країна-агресорка атакувала місто Запоріжжя. Під ворожий удар потрапила АЗС.
Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Росіяни завдали удару по автозаправній станції в обласному центрі.
Дим, який бачать запоріжці – ворожа атака по АЗС
Іван Федоров керівник Запорізької ОВА
Також окупанти завдали ударів по Запорізькому і Пологівському районах.
Надійшло 103 повідомлення про пошкодження житла, автомобілів та обʼєктів інфраструктури
Іван Федоров керівник Запорізької ОВА
Через ворожі атаки в області загинули дві людини, ще 22 отримали поранення.
Федоров зазначив, що впродовж доби окупанти завдали 973 удари по 49 населених пунктах Запорізької області.
Нагадаємо, 24 червня російські окупанти обстріляли дронами та КАБами Запоріжжя і район. Від удару по цивільному авто загинув водій, шестеро людей поранені. Серед поранених – дві жінки 60 та 68 років, а також двоє дітей, одна з яких 14-річна дівчина.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.


