В Одесі відкрили справу про службову недбалість після загибелі жінки на пляжі під час атаки РФ

випускова редакторка
Правоохоронці відкрили додаткове кримінальне провадження за фактом службової недбалості після загибелі 26-річної жінки на одному з пляжів Одеси під час російської атаки 23 червня.
Про це повідомила речниця Одеської обласної прокуратури Інна Верба, передає “Суспільне”.
Справу розслідують за ч. 3 ст. 367 ККУ – службова недбалість, що спричинила загибель людини. Слідчі мають дати правову оцінку діям посадовців Одеської міської ради та представників бізнесу, які організували роботу пляжної зони. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.
За словами виконувача обов’язків мера Одеси Ігоря Коваля, ділянка пляжу "Відрада", де загинула жінка, у 2026 році офіційно не була відкрита для відвідувачів. Станом на 24 червня пляж і комерційну зону закрили.
Тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу. Попередньо встановлено, що причиною смерті стала гостра крововтрата. Під час тієї ж атаки РФ поранення також отримав 39-річний чоловік.
Під час розслідування правоохоронці встановлюватимуть, хто відповідав за утримання території, контроль доступу до неї, а також чи були на пляжі попереджувальні знаки та вказівники до укриттів.
Нагадаємо, внаслідок російської атаки ударними безпілотниками по Одесі вдень 23 червня загинула молода жінка. Під ударом опинилося морське узбережжя міста.
Автор

Ірина Мазіпчук випускова редакторка
Сфери експертності: Економіка, Війна, ФінансиУсі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. У журналістиці – з 2011 року. Працювала на телеканалах "5 канал", "ПравдаТУТ", "СТБ" і ZIK.