За тиждень Росія випустила по Україні понад 4000 ракет, бомб та дронів, – Зеленський


редакторка стрічки новин
Протягом тижня російські окупаційні війська застосували проти України сотні засобів ураження, серед яких тисячі ударних безпілотників та керованих авіаційних бомб.
Про це у соціальних мережах повідомив президент Володимир Зеленський.
Лише за минулу добу внаслідок ударів у Запоріжжі та Полтаві загинули семеро людей, десятки дістали поранення, наголосив глава держави.
Під масованими обстрілами протягом доби перебували і Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Сумська, Донецька, Кіровоградська та Рівненська області. Також під постійним вогнем ворожих безпілотників залишаються прифронтові та прикордонні громади.
За тиждень Росія випустила по Україні:
- близько 2200 ударних дронів;
- понад 1800 керованих авіаційних бомб (КАБ);
- 87 ракет різних типів.
Президент відзначив важливість нещодавніх міжнародних зустрічей, зокрема самітів G7 та Європейської ради, а також засідання Контактної групи з питань оборони України (UDCG у форматі "Рамштайн"). За його словами, ці заходи були результативними та принесли нові фінансові та матеріальні внески для зміцнення української армії.
Водночас Зеленський вкотре наголосив, що політичних домовленостей замало – ключовим фактором є швидкість їхньої логістичної реалізації.
Тепер не менш важливо швидко все реалізувати, передусім постачання ракет ППО, щоб нові внески дали реальний захист життів від постійних російських ударів
Володимир Зеленський Президент України
Нагадаємо, у ніч проти 15 червня під час російської атаки на Київ була пошкоджена Києво-Печерська лавра. "Шелтер" публікував фотографії наслідків цього удару.
20 червня росіяни завдали близько десяти ударів авіабомбами по Запоріжжю. Загинуло п’ятеро людей, ще десятеро звернулися за медичною допомогою.
Також 20 червня російські війська завдали удару по Полтавському району. Унаслідок атаки є двоє людей загинули, також є поранені, пошкоджені підприємства.
Автор

Оксана Короленко редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики Запорізького національного університету (ЗНУ) . У журналістиці – з 2015 року. Працювала у виданнях "Ділова Одеса", "Слово і діло", "Відомо".