Шелтер
Шелтер

Крим залишився без води та світла через аварію в електромережах

Крим залишився без води та світла через аварію в електромережах

Дар’я Кардасевич
Дар’я Кардасевич

редакторка стрічки новин

У тимчасово окупованому Криму було знеструмлено більшість водонасосних станцій через аварію в мережі.

Про це повідомило підприємство "Вода Крыма".

Зазначається, що без електропостачання залишилися жителі Північно-Західного, Центрального та Південнобережного районів Криму.

У зв’язку з аварією, більшість насосних станцій підприємства було знеструмлено.

За словами "Вода Крыма", наразі спеціалісти "Крименерго" проводять аварійно-відновлювальні роботи. Подачу води обіцяють відновити після усунення аварії на електромережах.

Нагадаємо, що у ніч на 21 червня, безпілотники масовано атакували місто Керч у тимчасово окупованому Криму. Під ударом опинився морський порт і військові об'єкти росіян.

Пізніше, Зеленський підтвердив проведення далекобійної операції Сил оборони вночі 21 червня, внаслідок якої було уражено стратегічні об'єкти ворога по обидва боки Керченської протоки. Спецоперацію провели на відстані близько 300 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

  • Автор

    • Дар’я Кардасевич
      Дар’я Кардасевич

      редакторка стрічки новин

      Навчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".

      Усі матеріали