САП вимагає вилучити у віцепрем’єра Кулеби активи на 5 млн грн


редакторка стрічки новин
Спеціальна антикорупційна прокуратура подала позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими активів віцепрем’єр-міністра Олексія Кулеби, які він придбав через сестру у 2021–2023 роках.
Про це повідомляє Telegram-канал САП.
Прокурор САП направив позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими та стягнення в дохід держави активів віцепрем’єр-міністра Олексія Кулеби на суму майже 5 млн грн.
До цього НАБУ виявило, що чиновник через свою сестру придбав квартиру та паркомісце у Києві.
У 2021 році, коли Кулеба обіймав посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації, було укладено попередні договори купівлі-продажу.
У 2023 році, вже будучи заступником керівника Офісу президента, він забезпечив остаточне оформлення угоди.
Аналіз доходів і витрат Олексія Кулеби та членів його сім’ї показав, що вони не мали достатніх законних коштів для придбання цих активів.
Нагадаємо, в САП розкрили статус Умєрова у розслідуваннях НАБУ. Секретар РНБО Рустем Умєров був допитаний у межах кримінальних проваджень і наразі має статус свідка.
Автор

Ольга Шендецька редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.