Шелтер
Шелтер

Ціни на нафту впали після прогресу в переговорах США та Іраном

Ціни на нафту впали після прогресу в переговорах США та Іраном

Нафтова платформа
Нафтова платформа pexels
Ольга Шендецька
Ольга Шендецька

редакторка стрічки новин

Світові ціни на нафту 22 червня знизилися на 1-2% на тлі позитивних новин про переговори між США та Іраном.

Про це інформує Reuters.

Після заяви про прогрес у переговорах нафта марки Brent подешевшала на 1,9%, а WTI – на 0,7%.

Станом на 22 червня:

  • Brent торгується по ціні приблизно $79,01 за барель;
  • WTI – по $75,29 за барель.

Це стало реакцією ринку на зменшення геополітичних ризиків у Перській затоці.

Ще кілька днів тому нафта була під тиском через погрози Дональда Трампа відновити удари по Ірану та заяви Тегерана про можливе повторне закриття Ормузької протоки.

Тепер ринок очікує відновлення стабільного постачання нафти з регіону. Іранські перемовники заявили про відчутний прогрес у переговорах і підготовку "дорожньої карти" фінальної угоди протягом 60 днів.

Віце-президент США Джей Ді Венс також підтвердив, що Тегеран погодився на ядерні інспекції.

Нагадаємо, Трамп заявив про можливі американські мита в Ормузькій протоці. Він повідомив, що під час 60-денного режиму припинення вогню в Ормузькій протоці плата за прохід суден не стягуватиметься.

  • Автор

    • Ольга Шендецька
      Ольга Шендецька

      редакторка стрічки новин

      Навчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.

      Усі матеріали