Ціни на нафту впали після прогресу в переговорах США та Іраном


редакторка стрічки новин
Світові ціни на нафту 22 червня знизилися на 1-2% на тлі позитивних новин про переговори між США та Іраном.
Про це інформує Reuters.
Після заяви про прогрес у переговорах нафта марки Brent подешевшала на 1,9%, а WTI – на 0,7%.
Станом на 22 червня:
- Brent торгується по ціні приблизно $79,01 за барель;
- WTI – по $75,29 за барель.
Це стало реакцією ринку на зменшення геополітичних ризиків у Перській затоці.
Ще кілька днів тому нафта була під тиском через погрози Дональда Трампа відновити удари по Ірану та заяви Тегерана про можливе повторне закриття Ормузької протоки.
Тепер ринок очікує відновлення стабільного постачання нафти з регіону. Іранські перемовники заявили про відчутний прогрес у переговорах і підготовку "дорожньої карти" фінальної угоди протягом 60 днів.
Віце-президент США Джей Ді Венс також підтвердив, що Тегеран погодився на ядерні інспекції.
Нагадаємо, Трамп заявив про можливі американські мита в Ормузькій протоці. Він повідомив, що під час 60-денного режиму припинення вогню в Ормузькій протоці плата за прохід суден не стягуватиметься.
Автор

Ольга Шендецька редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.