Шелтер
Шелтер

Прем'єр Пакистану позитивно оцінив прямі переговори між США та Іраном

Прем'єр Пакистану позитивно оцінив прямі переговори між США та Іраном

Шахбаз Шариф
Шахбаз Шариф Getty Images
Анастасія Кабиш
Анастасія Кабиш

випускова редакторка

Прем'єр-міністр Пакистану Шахбаз Шариф оцінив перше засідання Комітету високого рівня у швейцарському Бюргенштоку. Він назвав обнадійливими результати прямих переговорів між Сполученими Штатами та Іраном.

Про це прем’єр написав на своїй сторінці у соцмережі X.

Він відзначив, що завдяки успішному діалогу сторони домовилися про підписання остаточної угоди вже протягом найближчих 60 днів, а також анонсували створення спеціального комітету для політичного нагляду та старт подальших технічних консультацій.

Я високо оцінюю керівництво як Сполучених Штатів, так і Ірану за їхню незмінну відданість конструктивній взаємодії та дякую всім братнім і дружнім країнам за їхню цінну підтримку в просуванні цього історичного процесу

Шахбаз Шариф
прем'єр-міністр Пакистану

Також посадовець запевнив, що Пакистан і надалі виконуватиме свою чесну роль у просуванні мирного діалогу задля тривалого та стабільного врегулювання.

Нагадаємо, перший раунд переговорів між делегаціями США та Ірану в швейцарському Бюргенштоку завершився після кількох годин консультацій за посередництва Катару та Пакистану.

Сторони заявили про прогрес у перемовинах, погодили створення механізмів політичного нагляду за процесом та продовження технічних консультацій протягом тижня.

  • Автор

    • Анастасія Кабиш
      Анастасія Кабиш

      випускова редакторка

      Сфери експертностіПолітика, Суспільство

      Навчалася на факультеті журналістики у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. У ЗМІ - з 2023 року. Працювала на "5 каналі".

      Усі матеріали