Прем'єр Пакистану позитивно оцінив прямі переговори між США та Іраном


випускова редакторка
Прем'єр-міністр Пакистану Шахбаз Шариф оцінив перше засідання Комітету високого рівня у швейцарському Бюргенштоку. Він назвав обнадійливими результати прямих переговорів між Сполученими Штатами та Іраном.
Про це прем’єр написав на своїй сторінці у соцмережі X.
Він відзначив, що завдяки успішному діалогу сторони домовилися про підписання остаточної угоди вже протягом найближчих 60 днів, а також анонсували створення спеціального комітету для політичного нагляду та старт подальших технічних консультацій.
Я високо оцінюю керівництво як Сполучених Штатів, так і Ірану за їхню незмінну відданість конструктивній взаємодії та дякую всім братнім і дружнім країнам за їхню цінну підтримку в просуванні цього історичного процесу
Шахбаз Шариф прем'єр-міністр Пакистану
Також посадовець запевнив, що Пакистан і надалі виконуватиме свою чесну роль у просуванні мирного діалогу задля тривалого та стабільного врегулювання.
Нагадаємо, перший раунд переговорів між делегаціями США та Ірану в швейцарському Бюргенштоку завершився після кількох годин консультацій за посередництва Катару та Пакистану.
Сторони заявили про прогрес у перемовинах, погодили створення механізмів політичного нагляду за процесом та продовження технічних консультацій протягом тижня.
Автор

Анастасія Кабиш випускова редакторка
Сфери експертності: Політика, СуспільствоУсі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. У ЗМІ - з 2023 року. Працювала на "5 каналі".