Пакистан повідомив про перші домовленості на переговорах Ірану та США

редакторка стрічки новин

Під час переговорів у Швейцарії делегації Ірану та США досягли попередніх домовленостей щодо іранської ядерної програми та безпеки судноплавства в регіоні.
Про це пише "Дзеркало тижня" з посиланням на заяву очільника МЗС Пакистану Ісхака Дара в коментарі Al Arabiya.
Зазначається, що сторони погодилися створити технічні і технологічні комітети для переговорів щодо остаточної угоди.
Також Іран пообіцяв знизити рівень збагачення наявних запасів збагаченого урану. Водночас було наголошено, що основні запаси, які мав Тегеран, "як і раніше, під землею".
Окремим пунктом переговорів стало питання судноплавства через Ормузьку протоку. За словами очільника МЗС Пакистану, сторони домовилися забезпечити повністю вільний і безкоштовний прохід через протоку протягом наступних 60 днів, упродовж яких триватимуть переговори щодо підготовки остаточної версії угоди.
Ісхак Дар додав, що переговори між обома сторонами розвиваються позитивно.
Нагадаємо, раніше віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що вже в перші години переговорів між Сполученими Штатами та Іраном вдалося досягти суттєвого прогресу.
Автор

Дар’я Кардасевич редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".