Атака дронів: у Краснодарському краї РФ палає три резервуари на нафтобазі, а в Криму – блекаут


редактор стрічки новин
Безпілотники уразили резервуари на нафтобазі у станиці Полтавській Краснодарського краю, а в деяких районах окупованого Криму пролунала серія вибухів.
Про це повідомив моніторинговий Telegram-канал Exilenova+.
Уночі 25 червня БпЛА поцілили по території Полтавської нафтобази. Стратегічний об'єкт забезпечує постачання палива для частини Кубані та Республіки Адигея.
Місцеві жителі повідомляють, що вогнем були охоплені щонайменше три резервуари з пальним. Один із них, за попередньою інформацією, міг бути повністю заповнений нафтопродуктами.
Через пожежу перекрито автодорогу, що з'єднує станицю Полтавську та хутір Трудоболіківський.
Тимчасово окупований Крим уночі перебував під масованою атакою ударних безпілотників. Вибухи пролунали у районі Севастополя, Сімферополя та населеного пункту Саки.
В Севастополі ввели обмеження електропостачання, але без точного графіка
Михайло Развожаєв Очільник окупаційної влади Севастополя
Причину знеструмлення так званий "глава" окупаційної "влади" пояснив не наслідками атаки дронів: мовляв, це вимушений захід для ліквідації перевантаження електричних мереж за межами регіону, аби не допустити аварії в усій енергосистемі.
Нагадаємо, Московський нафтопереробний завод, який в червні двічі атакували українські дрони, не запрацює ще щонайменше півроку. НПЗ розташовано на півдні Москви, він є головним постачальником палива до російської столиці – він відповідав за переробку дві третини нафти.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.