Через ворожі атаки на Сумщині постраждали семеро людей, пошкоджено будинки, АЗС та інші об’єкти


редактор стрічки новин
Під вогнем армії РФ перебували 17 громад Сумської області. Ворог застосовував керовані авіабомби, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети.
Про це повідомили в Нацполіції.
За даними поліції, у Сумській громаді внаслідок атак ворожих БпЛА постраждали п’ятеро людей: чоловіки віком 66, 64 та 37 років, жінки 21 та 62 років.
У Кролевецькій громаді травмована 45-річна жінка. У Новослобідській громаді внаслідок влучання БпЛА в будинок поранена 32-річна жінка.
Пошкоджено багатоквартирні та приватний будинки, автомобілі, автозаправні станції, складські, адміністративні й виробничі приміщення та інші об’єкти цивільної інфраструктури
Нацполіція
Правоохоронці документують наслідки ворожих обстрілів.
Нагадаємо, 24 червня у Сумах вдруге за день вдарили по АЗС: 15 людей постраждали. Це сталося в Зарічному районі міста. Також в цей день від атаки РФ постраждали дві автозаправні станції у Сумській громаді, кінотеатр у Конотопі та цивільна інфраструктура у Путивлі.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.


