Шелтер
Шелтер

У Сумах вдруге за день вдарили по АЗС: 15 людей постраждали

У Сумах вдруге за день вдарили по АЗС: 15 людей постраждали

Атака на АЗС
Атака на АЗС ДСНС
Ірина Мазіпчук
Ірина Мазіпчук

випускова редакторка

У Сумах зафіксували ще один удар по території автозаправної станції в Зарічному районі міста. Внаслідок атаки, за попередніми даними, постраждало 15 людей.

За оновленими даними Сумської ОВА, по допомогу звернулися 15 цивільних.

Від атаки РФ постраждали дві автозаправні станції у Сумській громаді, кінотеатр у Конотопі, а також цивільна інфраструктура у Путивлі.

Серед поранених троє дітей: 6-річний хлопчик у Сумах, 11-річний хлопчик у Конотопі та 15-річний підліток у Путивлі.

У лікарнях знаходяться четверо поранених. Троє з них – у важкому стані, під наглядом медиків. Усім надається необхідна допомога.

Раніше про атаку РФ повідомили виконувач обов’язків міського голови Сум Артем Кобзар і начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Після влучання на території АЗС спалахнула пожежа, однак її оперативно ліквідували рятувальники. На місці працюють усі відповідні служби.

Постраждалому надають необхідну медичну допомогу. Інші наслідки атаки наразі уточнюються.

Місцева влада закликала мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та під час атак перебувати в укриттях або безпечних приміщеннях.

Нагадаємо, зранку середи, 24 червня, російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Унаслідок ворожого удару постраждали троє людей.

  • Автор

    • Ірина Мазіпчук
      Ірина Мазіпчук

      випускова редакторка

      Сфери експертностіЕкономіка, Війна, Фінанси

      Навчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. У журналістиці – з 2011 року. Працювала на телеканалах "5 канал", "ПравдаТУТ", "СТБ" і ZIK.

      Усі матеріали