Ворог атакував АЗС на околиці Сум: троє людей дістали поранення


випускова редакторка
Зранку середи, 24 червня, російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Унаслідок ворожого удару постраждали троє людей.
Про це повідомляє очільник Сумської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров у Telegram. ⠀
Сьогодні зранку російський безпілотник атакував. Ворог системно б’є по АЗС області. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу
Олег Григоров очільник Сумської ОВА
За попередньою інформацією, потерпілі дістали неважкі ушкодження. ⠀
Також пошкоджено автомобілі. Наслідки атаки уточнюються
Олег Григоров очільник Сумської ОВА
Нагадаємо, вранці понеділка, 22 червня, російські війська завдали удару по Зноб-Новгородській громаді на Сумщині. Ворожий безпілотник атакував будинок багатодітної сім'ї, внаслідок чого загинули батько, бабуся та 13-річний хлопчик, а ще троє членів родини дістали поранення.
Читайте також: “Шелтер” дізнався подробиці про членів родини, яких вбив російський дрон на Сумщині.
Автор

Анастасія Кабиш випускова редакторка
Сфери експертності: Політика, СуспільствоУсі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. У ЗМІ - з 2023 року. Працювала на "5 каналі".


