"Курортний сезон" в Криму: на півострові запровадили графіки відключення електроенергії

редактор стрічки новин

У тимчасово окупованому Криму через пошкодження енергомереж після дронової атаки запровадили графіки віялових відключень електроенергії.
Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на "Крименерго".
Без регулярного світла залишилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частин півострова, а в деяких містах навіть зникло водопостачання через зупинку насосних станцій.
Повідомляється, що в Алушті світло будуть вимикати за принципом "три години без світла – три години з електрикою".
Влада півострова закликала громадян обмежити використання електроенергії, зокрема не вмикати кондиціонери.
Головною причиною таких рішень стала атака дронів на Таврійську ТЕС під Сімферополем. Хоча "офіційна" російська влада не підтверджувала факт атаки, наслідки влучання публікувалися у росЗМІ.
Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму було знеструмлено більшість водонасосних станцій через аварію в мережі.
Окрім цього, у ніч на 21 червня, безпілотники масовано атакували місто Керч у тимчасово окупованому Криму. Під ударом опинився морський порт і військові об'єкти росіян.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.