Росіяни вчергове атакували Суми: є постраждалі


редактор стрічки новин
Окупанти продовжують терор міста Суми – внаслідок чергового обстрілу троє людей отримали поранення, а також була знищена АЗС.
Про це повідомляє ДСНС.
Російські війська нанесли удар по АЗС міста, внаслідок чого три людини отримали поранення. Також були пошкоджені два автомобілі.
Рятувальники вже ліквідували пожежу на місці влучання, а також обстежили територію на предмет наявності вибухонебезпечних предметів.
Нагадаємо, 26 червня під вогнем армії РФ перебували 17 громад Сумської області. Ворог застосовував керовані авіабомби, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети.
Окрім цього, 25 червня російські війська зранку завдали серії ударів безпілотниками по критичній інфраструктурі та приватному сектору Сум. Унаслідок влучань пошкоджень зазнала автозаправна станція в Зарічному районі міста, а загальна кількість постраждалих мирних жителів сягнула щонайменше п'яти осіб.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.