Шелтер
Шелтер

Севастополь залишився без світла після атаки на енергетичну інфраструктуру

Севастополь залишився без світла після атаки на енергетичну інфраструктуру

Юлія Шепілова
Юлія Шепілова

редакторка стрічки новин

Електропідстанція "Севастополь"
Електропідстанція "Севастополь" "Кримський вітер"

У ніч на 24 червня в тимчасово окупованому Севастополі сталося масштабне відключення електроенергії. Так званий “губернатор” міста заявив про атаку на об'єкти енергетичної інфраструктури та підтвердив, що місто тимчасово залишилося без електропостачання.

Про це написали гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв та Telegram-канал "Крымский ветер".

Після атаки на енергетичну інфраструктуру в місті запровадили особливий режим роботи на пошкоджених об'єктах. Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень і проводять відновлювальні роботи.

У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово залишилося без електропостачання

– заявив Развожаєв.

Раніше Telegram-канал "Кримський вітер" із посиланням на підписників повідомив про пожежу на головній електропідстанції Севастополя. За даними ресурсу, йдеться про підстанцію "Севастополь", яка є основним вузловим енергооб'єктом міста та забезпечує електропостачання Севастопольського енергорайону. Канал також повідомляв, що після вибухів значна частина міста залишилася без електроенергії. Незалежного підтвердження цієї інформації наразі немає.

У ніч на 24 червня жителі різних районів тимчасово окупованого Криму повідомляли про вибухи, проліт безпілотників і роботу мобільних вогневих груп. Зокрема, в Сімферополі місцеві жителі стверджували, що від вибухів тремтіли вікна та двері в будинках.

  • Автор

    • Юлія Шепілова
      Юлія Шепілова

      редакторка стрічки новин

      Навчалася на факультеті соціально-культурної журналістики Харківської державної академії культури. Працювала в газеті "Зоря" та інтернет-виданні "КамPress".

      Усі матеріали