У Севастополі запровадили низку нових обмежень

редакторка стрічки новин
У тимчасово окупованому Севастополі з 22 червня скасували масові заходи, змінили графіки роботи громадського транспорту, магазинів і закладів харчування, а також попередили про можливі тимчасові відключення електроенергії. Частина обмежень діятиме до окремого розпорядження.
Про це повідомив так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.
У місті на два дні припинять продаж пального для населення. Заправляти паливом будуть лише транспорт спеціальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста.
Також змінюється графік роботи громадського транспорту – він курсуватиме з 05:30 до 21:00. Морське сполучення обмежили: пороми не працюватимуть, натомість залишаться лише пасажирські катери.
Для торговельних центрів, супермаркетів і гіпермаркетів встановили режим роботи з 07:00 до 20:00. Заклади громадського харчування працюватимуть з 08:00 до 20:00. Вуличне освітлення тимчасово не вмикатимуть.
Крім того, повідомили про можливі тимчасові відключення електроенергії через перевантаження мереж за межами Севастополя та закликав мешканців скоротити споживання електрики.
Прошу поставитися з розумінням до запроваджених обмежень. Вони необхідні для забезпечення безпеки та стабільності в поточних умовах
– написав Развожаєв.
Також у Севастополі з 22 червня до окремого розпорядження скасували всі масові заходи на відкритому повітрі.
Раніше в тимчасово окупованому Криму через аварію в електромережах без світла залишилися жителі Північно-Західного, Центрального та Південнобережного районів півострова. Через знеструмлення більшість водонасосних станцій підприємства "Вода Крыма" припинили роботу, що вплинуло на водопостачання.
Автор

Юлія Шепілова редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті соціально-культурної журналістики Харківської державної академії культури. Працювала в газеті "Зоря" та інтернет-виданні "КамPress".