"Їм буде важко". У Нацгвардії заявили про поступове перекриття логістики росіян


редакторка стрічки новин
Командувач Національної гвардії України генерал-майор Олександр Півненко заявив, що Сили оборони планують "набагато більше" знищувати логістику армії РФ.
Про це він повідомив в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".
За словами Півненка, мета операцій – максимально ускладнити постачання російської армії.
Ми будемо збільшувати кількість польотів на оперативну глибину і набагато більше знищувати логістику ворога. Чим більше засобів – тим краще робитимемо. Перекриємо росіянам логістику так, що буде їм дуже важко.
Олександр Півненко командувач НГУ
Щодо Криму він наголосив: "По Криму працюють Сили безпілотних систем, Мадяр. Вони добре знають, що роблять. Можу тільки сказати: додавлюйте максимально".
Тим часом у мережі з’явилися оновлені супутникові знімки Google Maps, на яких у високій якості видно посилені заходи захисту Кримського мосту.
Зокрема, чітко помітні захисні споруди, баржі, які окупанти використовують для захисту від морських дронів, а також позиції протиповітряної оборони.
Нагадаємо, 22 червня Кримський міст перекривали чотири рази за добу. У черзі на переправу – 995 авто, з них з боку Керчі – 705.
Автор

Ольга Шендецька редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.




