У Криму окупанти готуються провести “вибори” дистанційно


редакторка стрічки новин
Російська влада в окупованому Криму розпочала підготовку до проведення “виборів“ депутатів Державної думи РФ.
Про це повідомляє російське видання “Кримський вітер”.
Голосування заплановано на 18–20 вересня.
Під час виборів у Держдуму РФ окупанти розглядають можливість запровадити дистанційне електронне голосування.
Чи пов’язано це із постійними ударами українських дронів або запровадженням комендантської години – не повідомляється.
Також невідомо, як окупаційна влада планує проводити електронне голосування під час обмеження електроенергії і діючих графіків вимкнення світла.
Нагадаємо, у ССО показали відео знищення залізничного мосту через Північнокримський канал у Криму. Удар по залізничному мосту поблизу села Роздольне в Криму позбавляє російські війська важливої логістичної артерії на півдні.
Автор

Ольга Шендецька редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася в Таврійському державному університеті. У журналістиці – з 2019 року. Працювала в ізраїльському виданні "Курсор" і редактором фінансового сайту Traders Union.