Українські військові евакуювали літню пару з Лиману на НРК


редакторка стрічки новин
Військовослужбовці 60-ї окремої механізованої бригади провели евакуацію двох цивільних мешканців із прифронтового Лиману на Донеччині за допомогою наземного роботизованого комплексу (НРК).
Про це повідомили у Третьому армійському корпусі.
Зазначається, що операцію виконали бійці підрозділу НРК "Кара" мотопіхотного батальйону 60-ї ОМБр спільно з групою цивільно-військового співробітництва (ЦВС).
За допомогою роботизованого комплексу військові вивезли із небезпечної зони літню жінку та чоловіка, який не міг самостійно пересуватися.
Після прибуття на стабілізаційний пункт цивільним надали медичну допомогу, після чого їх передали для подальшої евакуації.
У корпусі закликали жителів прифронтових населених пунктів евакуюватися завчасно та не чекати загострення ситуації.
Нагадаємо, з січня по травень Україна майже не контрактувала наземні роботизовані комплекси (НРК). Хоча на 2026 рік був заявлений рекордний обсяг держзамовлення – 50 000 НРК. Чи готові виробники НРК за друге півріччя виконати подвійний план та повторити успіх БПЛА – розбирався "Шелтер".
Автор

Дар’я Кардасевич редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчається на журналістському факультеті Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Працювала у виданні "Юридичний вісник України".