Ворог атакував Сумщину і Полтавщину: за добу поранено 20 людей, серед них – четверо дітей


редактор стрічки новин
Протягом останньої доби російські окупанти десятки разів обстрілювали Сумську та Полтавську області, внаслідок чого щонайменше 20 людей постраждали.
Про це повідомляє Поліція Сумської області та голова Полтавської ОВА.
Російські війська протягом минулої доби здійснили 47 обстрілів 34 населених пунктів Сумської області.
Також за допомогою БпЛА було атаковано підприємство в Полтавському районі, внаслідок чого виникла пожежа.
За всіма фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).
Нагадаємо, зранку 25 червня країна-агресорка атакувала місто Запоріжжя. Під ворожий удар потрапила АЗС. Росіяни завдали удару по автозаправній станції в обласному центрі.
Окрім цього, 24 червня російські війська обстріляли Херсонщину артилерією, мінометами, дронами та балістикою. Внаслідок атак загинув 24-річний сапер, ще 12 цивільних, зокрема працівники гуманітарної місії, отримали поранення.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.