Ворог ударив по енергетиці на Одещині: є поранений, без світла кілька населених пунктів

випускова редакторка

У ніч на 26 червня російські військові завдали удару по енергетичній та цивільній інфраструктурі Вилківської громади в Ізмаїльському районі Одещини. Унаслідок ворожої атаки поранення дістала одна людина, а низка населених пунктів тимчасово залишилася без електропостачання.
Про це повідомляють очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер та місцева районна державна адміністрація у Telegram. ⠀
Як зазначається, через вороже влучання спалахнув котеджний будинок. Рятувальники ДСНС розпочали ліквідацію пожежі, а постраждалій особі своєчасно надали необхідну медичну допомогу. ⠀
До того ж через атаку пошкоджено об'єкт енергетичної інфраструктури. Унаслідок цього без світла залишилося місто Вилкове та ще частина прилеглих населених пунктів громади.
Місцева влада повідомила, що на місцях працюють усі відповідні служби, а фахівці-енергетики вже розпочали відновлювальні роботи для якнайшвидшого повернення електропостачання споживачам.
Нагадаємо, внаслідок російської атаки ударними безпілотниками по Одесі вдень 23 червня загинула молода жінка. Під ударом опинилося морське узбережжя міста.
Читайте також: правоохоронці відкрили додаткове кримінальне провадження за фактом службової недбалості після загибелі 26-річної жінки на одному з пляжів Одеси під час російської атаки.
Автор

Анастасія Кабиш випускова редакторка
Сфери експертності: Політика, СуспільствоУсі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. У ЗМІ - з 2023 року. Працювала на "5 каналі".