"Перший пішов": ССО заявили про знищення залізничного мосту в Криму


редактор стрічки новин
Залізничного мосту, який окупанти використовували для своєї логістики у напрямку Криму, більше не існує.
Про це повідомили Сили спецоперацій ЗСУ та керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.
ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал.
Вибачте, але у нас тут офіційно-термінове: "Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує – ССО". Перший пішов
Сили спецоперацій України
Керівник ЦПД подякував Силам оборони України за знищений міст.
Залізничний міст через Північнокримський канал знищено. Дякуємо воїнам ССО, і всім воїнам СОУ
Андрій Коваленко керівник Центру протидії дезінформації
Нагадаємо, в ніч на 23 червня Кримський півострів потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт "Кавказ", атаковано нафтобазу й залізничну станцію в Керчі та низку інших об'єктів. Через це окупанти на всю ніч перекривали Керченський міст. На під'їзді до переправи, з боку тимчасово окупованого півострова, утворився великий затор.
Унаслідок атаки на Крим знеструмлено міста Євпаторія, Саки, Джанкой та кілька районів, в деяких населених пунктах зникло водопостачання.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.
