У Криму лунали вибухи та вирували пожежі, Керченський міст перекривали на всю ніч

редактор стрічки новин

У ніч на 23 червня Кримський півострів потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт "Кавказ", атаковано нафтобазу й залізничну станцію в Керчі та низку інших об'єктів.
Про це повідомляють моніторингові Telegram-канали "Кримський вітер", Exilenova+, Supernova+.
Спочатку в OSINT-пабліках з'явилося повідомлення про пожежу на підстанції "Насосна-2", що в Совєтському районі. Потім в кримських соцмережах повідомили про успішну атаку дронів на комплекс зберігання нафтопродуктів TES-Terminal.
Також було обстріляно порт "Кавказ", там спалахнула нафтобаза – кадри наслідків атаки по цих об'єктах розповсюджені в соцмережі.
Повідомляється про пожежу в районі селища Багерово, де розміщено ворожу позицію С-300/С-400.
Поблизу Джанкоя, біля села Ізумрудне, палає в районі мосту через Північно-кримський канал.
Telegram-канали наголошують, що через атаку безпілотників на всю ніч перекривали Керченський міст: 22 червня о 23:00 рух автотранспорту по мосту зупинили на понад 5,5 години та відновили лише о 05:10 ранку 23 червня.
Через це на під'їзді до переправи, з боку тимчасово окупованого півострова, утворився великий затор.
Окупаційна "влада" Криму про атаку безпілотників та наслідки не повідомляла.
Нагадаємо, на тлі гострого дефіциту пального в окупованому Криму, постійних ударів українських дронів, відключень світла і нестачі води росіяни активно їдуть з окупованого півострова. 22 червня рух через Керченський міст зупиняли чотири рази. У черзі на переправу було 995 авто, з них з боку Керчі – 705.
Автор

Ігор Непорада редактор стрічки новин
Усі матеріалиЗа освітою технолог з переробки нафти та газу, але з 2000 року працює в ЗМІ.
Працював регіональним редактором на телеканалах: "Еспресо", UA/TV, 4 канал, інтернет-виданнях Еспресо, Свої, 5 канал.


