Шелтер
Шелтер

Потяг Київ – Кишинів переходить на щоденний графік руху

Потяг Київ – Кишинів переходить на щоденний графік руху

Потяг
Потяг, ілюстративне фото Укрзалізниця
Вікторія Вітер
Вікторія Вітер

редакторка стрічки новин

Із 28 червня поїзд «Бессарабія», який сполучає Київ і Кишинів, переходить на щоденний графік руху.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

За його словами, рішення стало результатом спільної роботи Міністерства розвитку громад та територій, Укрзалізниці та Молдовської залізниці (CFM). Очікується, що щоденне курсування зробить маршрут зручнішим для пасажирів.

Також зміниться час відправлення поїзда з Кишинева. Починаючи з 29 червня, він вирушатиме о 19:52 замість 17:42. Це має покращити можливості для пересадки на інші маршрути.

У складі поїзда будуть плацкартні та купейні вагони. Крім того, в перший рейс вирушить новий дитячий вагон, обладнаний для комфортних подорожей родин із дітьми.

Кулеба наголосив, що напрямок Київ – Кишинів залишається одним із ключових міжнародних маршрутів для українців, зокрема завдяки зручному сполученню з міжнародним аеропортом Кишинева, звідки виконуються рейси до багатьох європейських країн.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків на внутрішні рейси.

  • Автор

    • Вікторія Вітер
      Вікторія Вітер

      редакторка стрічки новин

      Навчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Досвід роботи у журналістиці - понад 5 років. Спеціалізується на оперативних новинах і соціально важливих темах. У фокусі - життя міст, робота органів влади та історії людей. Працювала у польському виданні "Wprost", "Львівській мануфактурі новин", "Сихів.Медіа", "Інформер".

      Усі матеріали