Шелтер
Шелтер

Росія розглядає імпорт палива через дефіцит після українських ударів по НПЗ, – Reuters

Росія розглядає імпорт палива через дефіцит після українських ударів по НПЗ, – Reuters

Танкер з нафтою
Танкер з нафтою, ілюстративне фото Pexels
Артем Шендецький
Артем Шендецький

редактор стрічки новин

У Росії обговорюють можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі українських атак по нафтопереробній інфраструктурі.

Про це повідомляє Reuters.

За даними джерел, питання імпорту палива розглядалося на нараді під головуванням віце-прем’єра Олександра Новака, яка відбулася у понеділок.

Після низки ударів по НПЗ та нафтовій інфраструктурі в більшості регіонів РФ почалися перебої з постачанням палива, а в деяких навіть ввели обмеження на продаж бензину та дизелю.

Крім того, виробництво бензину минулого тижня впало приблизно на 25% порівняно зі середньодобовим показником червня 2025 року.

Також експорт російських нафтопродуктів у першій половині червня впав на 15% порівняно з попереднім місяцем, а експорт бензину та авіаційного палива взагалі був заборонений.

Нагадаємо, РФ продовжує вводити обмеження на продаж бензину. На один бак відпускають 30-40 літрів бензину в Саратовській, Воронезькій, Омській, Іркутській областях і кількість таких регіонів збільшується.

  • Автор

    • Артем Шендецький
      Артем Шендецький

      редактор стрічки новин

      Навчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.

      Усі матеріали