Окупаційна влада запровадила режим надзвичайної ситуації в Криму

редакторка стрічки новин

На території тимчасово окупованого Криму окупаційна влада запровадила режим надзвичайної ситуації. Він набув чинності 26 червня о 13:00.
Про це повідомив званий “голова” Криму Сергій Аксьонов.
За його словами, відповідне рішення було погоджене з окупаційною адміністрацією Севастополя, а обидві структури працюватимуть “спільно та синхронно”.
Аксьонов заявив, що режим надзвичайної ситуації запровадили для спрощення фінансових, кредитних і договірних процедур, а також механізмів відшкодування завданих збитків і проведення відновлювальних робіт.
Водночас окупаційна влада не повідомила, що саме стало причиною введення режиму НС, і не розкрила інформації про характер пошкоджень або наслідки події.
Нагадаємо, ССО у ніч на 25 червня уразили 38 цілей на тимчасово окупованій території Криму. Серед уражених об’єктів – берегові радіолокаційні станції, енергетична інфраструктура, логістичні та військові цілі. Також безпілотники уразили резервуари на нафтобазі у станиці Полтавській Краснодарського краю, а в деяких районах окупованого Криму пролунала серія вибухів.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що з 28 червня значно скорочується кількість пасажирських поїздів “Таврія”, які курсують до Криму та з Криму. Кількість поїздів скоротиться до семи. Рейси будуть поступово скорочуватись протягом наступних двох тижнів.
Автор

Вікторія Вітер редакторка стрічки новин
Усі матеріалиНавчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Досвід роботи у журналістиці - понад 5 років. Спеціалізується на оперативних новинах і соціально важливих темах. У фокусі - життя міст, робота органів влади та історії людей. Працювала у польському виданні "Wprost", "Львівській мануфактурі новин", "Сихів.Медіа", "Інформер".