У Криму призупинили рух електричок через пошкодження колії
/p/7/cc/eba41a68d1b9a3228045be88f0758cc7.jpeg)

редактор стрічки новин
У тимчасово окупованому Криму призупинено рух приміських електричок між Радянським і Нижньогірським районами.
Про це повідомляє Telegram-канал “Крымский ветер”.
За даними моніторингових Telegram-каналів, на ділянці колії були пошкоджені рельси. На кадрах можна помітити уламки та сліди руйнувань.
Окремо була інформація про нічні вибухи у Радянському районі.
Офіційно “Південна приміська пасажирська компанія” не називала причину зупинки руху, лише повідомила про “технічні проблеми”.
Залізнична ділянка між Радянським і Нижньогірським районами є важливою частиною логістичної інфраструктури, яку Росія використовує для перевезення військових вантажів на схід Криму та до Керчі.
Нагадаємо, на території тимчасово окупованого Криму окупаційна влада запровадила режим надзвичайної ситуації. Він набув чинності 26 червня о 13:00.
Окрім цього, ССО у ніч на 25 червня уразили 38 цілей на тимчасово окупованій території Криму. Серед уражених об’єктів – берегові радіолокаційні станції, енергетична інфраструктура, логістичні та військові цілі.
Автор

Артем Шендецький редактор стрічки новин
Усі матеріалиНавчався на Фізико-Технічному факультеті Дніпровського національного університету та на факультеті Інформатики Мелітопольського державного педагогічного університету. У журналістиці з 2019 року. Працював в медіа "Курсор" і Traders Union.